Betticket Cepbank Yöntemi İle Güvenilir Transfer

Betticket cepbank yatırım yöntemi son zamanlarda kullanılan en çok tercih ettiği yatırım yöntemlerindendir. Bunun en çok tercih edilmesinin sebebi de herhangi bir banka kredi kartı veya sanal kart dahi açmanıza gerek kalmadan direkt olarak numaranız üzerinden cep telefonu üzerinden yaptığınız bir ödeme işlemidir. Bu ödeme işleminde dilediğiniz gibi telefon numaranızı üzerinden para yatırım yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken cepbank işleminin açık olduğu bir telefon numarasına sahip olmak. Bu işlemi de telefon operatörünüzle görüşerek yapabilirsiniz. Buradan faturaya yansıtma işlemi ile direkt olarak numaranın üzerinden yapacağınız ödeme işlemini daha sonra telefon faturanız üzerinden ödeyebilirsiniz. Bankalarla hiçbir şekilde iletişime geçmediğiniz bir yöntem olduğu için kullanıcılar oldukça tercih etmektedir ve herkesin oldukça rahatına gelen bir işlemdir.

Betticket Kredi Kartı İle Ödeme

Betticket kredi kartı ile ödeme işlemi sitenin kredi kartı kullanan kullanıcılar için sunduğu ve kredi kartı üzerinden yapacağınız işlemlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir yöntemdir. Bu yöntemde kullanıcılar son zamanlarda özellikli kredi kartları oldukça yoğun kullandıkları için site bu konuda bu işlemi sunmuştur. Bu işlemin yani kredi kartı ile ödeme şeklinin en büyük avantajı siteye ödeme yaptıktan sonra direkt olarak bunu bankanızla konuşarak ve onun sağladığı imkanlarla yatırdığınız miktarının üzerinden taksit yapabilme imkanıdır. Kredi kartı işlemi ile ilgili çok daha detaylı bilgileri bulabilmek için sitenin finansal işlemler başladığında veya direkt olarak bir insanla görüşme yapabilmek için canlı destek hizmeti ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Betticket Banka Havalesi İle Ödeme

Betticket banka havalesi ile ödeme işlemi oldukça yaygın kullanılan ve çok bilindik bir işlemdir. Banka havalesi bildiğiniz gibi sitenin banka hesabı üzerine yaptınız havale işlemidir. Türkiye’de hizmet veren bankaların tamamı ile bahis sitesinin anlaşması vardır ve içerisinde hesabı vardır. Bu sebeple herhangi bir eft işlemi yapmadan başka bir bankada hesap açmadan direkt olarak kendi bankanızdan sitenin hesabına havale yapabilirsiniz.

Related Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir