Betticket Yardım Konuları Nelerdir?      

Betticket yardım konuları siz değerli kullanıcıları için sunduğu her hizmetini kapsamaktadır. Yani sitede yaşadığınız finansal konularla ilgili bir yardım veya sitenin kasması size oyundan atması gibi altyapısal problemler veya hesabınızla ilgili farklı bir erişim problemi yaşadığımız yani aklınıza gelebilecek tüm sitede yaşadığınız problemlere cevap verecek niteliktedir. Özellikle şikayetlerinizi görüşlerinizi dinlemek için farklı konulara bölünen ekibi sayesinde hangi konudan yardıma ihtiyacı olan kullanıcıya o konudan bir ekip gönderilmektedir. Bu sayede kullanıcılar sitede çok fazla vakit kaybetmeden şikayetlerini çözüme kavuşturulabilir ve çok kısa sürede sitede sorunsuz işlem almaya devam edebilirler. Özellikle kalitesini yüksek tutmaya çalışan bahis platformu bu sayede destek ekibi ile de kalitesini en yüksek seviyede tutmaya devam etmektedir. Bu yardım hizmeti şikayetinizi bildirdikten sonra şöyle ilerlemektedir: şikayet gelir ve öncelikle çözüm uygulanır ve şikayet kategorilenir. Birden fazla şikayet geldiğinde genel bir çözüm almaya uğraşılır ki aynı şikayet birden fazla kullanıcı tarafından yaşanmasın.

Betticket Yardım Zamanları

Betticket yardım zamanları 7/24 tür. Yani tüm hizmetler 7/24 sunuluyor. Saz aynı şekilde destek hizmeti de 7/24 sunulmaktadır. Bu sayede sitede hizmet aldığımız anların tamamında yaşayacağınız sorunlara 7/24 cevap verebilecek bir kullanıcı destek hizmeti bulunmaktadır. Yani gece 3’te yaşayacağınız bir problemle gündüz saatlerinde yaşayacağınız bir problemin destek hizmet açısından hiç bir farkı yoktur.

Betticket Yardım Ulaşım

Betticket sitesinde canlı destek ve diğer yardım hizmetlerine ulaşım sağlayabilmek için yollar vardır. Canlı destek hizmetini ulaşım sağlayabilmek için sitenin sağ alt köşesinde göreceğiniz canlı destek hizmetine tıklamanız gerekmektedir. Buna tıkladıktan sonra karşınıza kullanıcı adınız, adınız, yapmak istediğiniz işlem bulunmaktadır. Yapmak istediğiniz işlem listesinden sorununuza veya yapmanız gereken işlemi en yakın olan başlığı seçmeli ve bu alandan biriyle sohbete başlamalısınız.

Related Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir